3990 TL ve üzeri siparişinizle birlikte LAL Pırlanta'dan Pırlantalı Doğal İnci Kolye hediye!
Lal Pırlanta

ÜCRETSİZ KARGO

Lal Pırlanta

3D GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

7 GÜNDE ÜCRETSİZ İADE

Lal Pırlanta

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

BAKIM GARANTİSİ

Lal Pırlanta

ŞIK MÜCEVHER KUTUSU

Yüzyıllardır zarafetin ve ışıltının anlamı şeklinde gösterilmekte olan pırlanta kolyeler, yılbaşı ve sevgililer günü gibi özel günlerin de vazgeçilmez ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Saraylarda yaşayan kadınların en değerli mücevherleri olarak bilinmekte olan modeller, günümüz normlarının geleneksel takıları arasındaki yerini hala korumaktadır.

Hal böyle olunca ışıltıya önem vermekte olan her kadın, şüphesiz ki boynunda bir pırlanta kolye bulunmasını ve bunu zarafeti ile birleştirmeyi ister. Her zevke uygun olarak üretilmekte olan modeller, kadınların tercih skalasına göre alınmalı ve değişiklikler önemle irdelenmelidir. Özellikle mücevher ürünlerinde sadeliğin şıklığından yana olan kadınlar için pırlanta tektaş kolyeler, pırlanta küpe ve yüzükler ile kombinlenerek kullanılması önerilmektedir.

Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlanta kolye modelleri, özel günlerin en sık tercih edilen hediye ürünleri olduğu gibi düğün, nişan ve mezuniyet törenlerinin de olmazsa olmaz mücevherlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğanın bizlere sunduğu pırlanta mucizesini vücudunda taşımakta olan her kadına prestij hissini sağlamaktadır. Ve toplum içerisinde de ayrıcalık kazandırabilmekte, kendilerini özel hissettirebilmektedir.

Özenle üretilmekte olan birçok modeller, bünyesinde özel bir simge veya anlamı taşıyabilirken bazı modellerde yalnızca tektaş ibaresi kullanılabilmektedir. Kalp motifli, kar tanesi desenli veya sonsuzluk ibaresine sahip olan pırlanta kolye modelleri, kadınlar arasında en sık rağbet gösterilen modeller arasındadır. Ayrıca tamamlayıcı şık bir aksesuar tercih etmek isterseniz; pırlanta yüzük, pırlanta küpeler, pırlanta bileklikler ile zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Pırlanta Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmedir?

Pırlanta kolye seçiminiz sırasında dikkat etmeniz gereken ilk detay, özel günlerde tercih ettiğiniz kıyafet modellerinizdir. Alışverişinizi yapmadan önce tercih edeceğiniz kıyafetinizin detaylarına uygun olup olmadığını belirlemeniz gerekmektedir. Ayrıca yüz hatlarınızı ve boyun yapınızı iyi tanılamalı ve ilgili bölgeleri ortaya çıkaracağını düşündüğünüz modelleri tercih etmelisiniz. Zarif modellerde yer alan pırlanta baget kolyeler, pırlanta fantazi kolyeler ile göz kamaştırabilirsiniz.

Yüzünün şekli veya boynunuzun yapısı ile ters düşen modellere yönelmek, alışveriş sırasında yapabileceğiniz hatalar silsilesi içerisinde yer almaktadır. Örneğin sivri bir çene yapısına sahip olan kadınların V yapıya sahip bir model tercih etmeleri oldukça doğru bir tercih olacaktır. Son olarak, satın alımlarınız sırasında ürünün berraklığına, renk detaylarına ve karat oranına dikkat etmenizde de yarar var.

Pırlanta Kolye Fiyatları

Özenle üretilmekte olan, bünyesinde özel bir simge veya anlamı taşıyabilirken bazı modellerde yalnızca tektaş ibaresi kullanılabilmektedir. Kalp motifli, kar tanesi desenli veya sonsuzluk ibaresine sahip olan modelleri, kadınlar arasında en sık rağbet gösterilen modeller arasındadır. Uygun fiyat seçenekleri lalpirlanta.com'da yer alıyor.

Devamını Oku
Pırlanta Tektaş Kolyeler

Pırlanta Tektaş Kolyeler

Pırlanta Baget Kolyeler

Pırlanta Baget Kolyeler

Pırlanta Fantazi Kolyeler

Pırlanta Fantazi Kolyeler

Pırlanta Safir Kolyeler

Pırlanta Safir Kolyeler

Pırlanta Yakut Kolyeler

Pırlanta Yakut Kolyeler

Pırlanta Zümrüt Kolyeler

Pırlanta Zümrüt Kolyeler

Pırlanta Asma Kilit Harf Kolyeler

Pırlanta Asma Kilit Harf Kolyeler

Pırlanta Harf Kolyeler

Pırlanta Harf Kolyeler