3990 TL ve üzeri siparişinizle birlikte LAL Pırlanta'dan Pırlantalı Doğal İnci Kolye hediye!
Lal Pırlanta

ÜCRETSİZ KARGO

Lal Pırlanta

3D GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

7 GÜNDE ÜCRETSİZ İADE

Lal Pırlanta

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

BAKIM GARANTİSİ

Lal Pırlanta

ŞIK MÜCEVHER KUTUSU

Baget kesim pırlanta taşlar son yılların en gözde aksesuarlarında yer almaktadır. Özel kesim olarak hazırlana baget kesim taşlar genellikle köşeli ve uzun yapılara sahip olan modern çalışmalardır. Farklı her tür ebatta hazırlanabilen baget kesim taşlar oldukça çekici ve göz alıcı bir tarz sunmaktadır.

Baget kesim taşla hazırlanmış olan tüm takı koleksiyonları modern bir etki yaratmak üzere yola çıkmıştır. Klasik pırlanta modellere hem daha fazla değer katmak hem de çağa ayak uydurmak adına özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm pırlanta modellerinde oldukça farklı ve gösterişli yapısı ile mükemmel bir netlik sunmaktadır. Büyük ve küçük pırlanta taşların sıralı dizimi ile elde edilen baget kesim modeller klasik takıların aksine göz alıcı ve farklı bir ambiyansa sahiptir.

Baget Pırlanta Modelleri

Son yılların en çok tercihe edilen pırlanta modellerinin başında baget kesim modeller gelmektedir. Pırlanta taşların uzun, dikdörtgen ve köşeli bir yapıda hazırlanması ile elde edilen baget kesim taşlar modernliğin yansıması olarak görülmektedir.

Baget kesim pırlanta taşlar ile her model takı tasarımı yapılmaktadır. Kolyelerden yüzüklere, küpelerden bilekliklere kadar her model takıda baget kesim taşlar kullanılmaktadır. Baget taşların muhteşem göz alıcı tavrı takı tasarımcılarına ilham olmakta ve ortaya çok şık ve göz dolduran koleksiyonlar çıkmaktadır.

Baget Pırlanta Kullanımı

Pırlanta kullanımı artık oldukça yaygınlaştı. Birçok kadın için kendi imkanları ile bir pırlanta sahibi olmak artık daha kolay. Bu nedenle pırlanta kullanımı günlük yaşamda dahi karşımıza çıkıyor. Şıklığından ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen kadınlar gündelik yaşamlarında dahi pırlanta kullanabilecek kadar cesur ve özgürler. Baget pırlanta koleksiyonunda yer alan modeller lalpirlanta.com'da sizlere sunuluyor..

Baget Pırlanta Fiyatları

Baget pırlanta ile hazırlanmış olan koleksiyonlar son yılların en gözde takıları arasında yer alıyor. Özel gün ve gecelerde kadınların şıklığını ve mükemmelliğini tek bir baget pırlanta ile taçlandırmak mümkün. Bununla birlikte günlük kullanım için de hazırlanmış ve tasarlanmış olan baget pırlanta modellerine oldukça sık rastlanıyor. Modern ve çağdaş yapısı ile spor tarzın bütünleyicisi olan baget pırlanta koleksiyonunda yer alan modeller her yaşta bayanın en gözde tercihleri arasında yer alıyor.

Devamını Oku
Pırlanta Baget Yüzükler

Pırlanta Baget Yüzükler

Pırlanta Baget Kolyeler

Pırlanta Baget Kolyeler

Pırlanta Baget Küpeler

Pırlanta Baget Küpeler

Pırlanta Baget Bileklikler

Pırlanta Baget Bileklikler

Pırlanta Baget Kelepçeler

Pırlanta Baget Kelepçeler

Pırlanta Baget Gerdanlıklar

Pırlanta Baget Gerdanlıklar