9999 TL ve üzeri siparişinizle birlikte LAL Pırlanta'dan Pırlantalı Gümüş Kar Tanesi Kolye hediye!
Lal Pırlanta

ÜCRETSİZ KARGO

Lal Pırlanta

3D GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

7 GÜNDE ÜCRETSİZ İADE

Lal Pırlanta

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

BAKIM GARANTİSİ

Lal Pırlanta

ŞIK MÜCEVHER KUTUSU

Hakkımızda

Lal Pırlanta, yirmi dört yıllık toptan mücevher satışındaki tecrübesini ve ihracattaki başarısını perakende olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Lal Pırlanta’yı tercih ettiğinizde yıllardır mücevher ve altın ürünlerini toptan olarak dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç edilen, en iyi kalitede işçilikle üretilen ürünlerimize sahip olacaksınız.

Tüm ürünlerimiz, İstanbul Kapalıçarşı’da kendi atölyelerimizde en ince ayrıntısına kadar kontrol edilerek mücevher sektörüne yıllarını vermiş ustalar tarafından özenle el işçiliğiyle hazırlanmaktadır. Hazırlanan ürünler şık mücevher kutusuyla, mücevher sertifikasıyla birlikte sigortalı olarak kapınıza kadar ulaştırılmaktadır.

Lal Pırlanta’dan beğendiğiniz her ürüne, on iki ayrı kişi üretim aşamasında emek sarfetmekte ve ürünü kontrol etmektedir. Sonrasında kameralar altında paketlenen ürününüz, sigorta firmamıza teslim edilmekte, ardından Yurtiçi Kargo ile sizlere gönderilmektedir. Ürün, elinize ulaşana kadar Lal Pırlanta sigortası ve garantisi altındadır.

Lal Pırlanta satış sonrası desteğiyle de her zaman yanınızdadır. Lal Pırlanta ürünlerinin kalitesine olan güveninden satın alınan her ürüne, ömür boyu “bakım garantisi” vermektedir.

Ayrıca  Lal Pırlanta, hayal ettiğiniz ve özel olarak hazırlanmasını istediğiniz ürünler konusunda siz değerli müşterilerimize destek vermektedir. İstediğiniz ürünü, mücevher sektörüne yıllarını vermiş ustalarımız sizin için üretmektedir.

FİYAT POLİTİKASI

Ürünlerimizi, sizlere piyasanın çok altında fiyatlara sunmamızın başlıca nedeni, toptancı ve üretici olmamızdır.

Lal Pırlanta yurt dışındaki birçok firmaya üretim yapmaktadır. Pırlantalarımızın tamamı, dünyanın çeşitli bölgelerindeki “elmas kesim fabrikalarından” direkt tedarik edilmektedir. Yine bu pırlantalar, Kapalıçarşı’daki kendi atölyelerimizde işinin uzmanı ustalarımız tarafından titizlikle altına işlenmekte ve mücevhere dönüştürülerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bilinen markaların yaptığı yüksek reklam harcamaları, yüksek mağaza kiraları vb. harcamalarımız olmadığı için bu durumu kâr marjımıza yansıtmakta, böylelikle her ürünümüze piyasa fiyatından çok daha uyguna sahip olabilmenizi sağlamaktayız.

Üstelik alışveriş yaparken kendinizi daha rahat hissetmeniz için tektaş ve beştaşlarımızın büyük kısmında HRD ve GIA sertifikası sunmaktayız. Diğer ürünlerimizin tamamında yine konusunda uzman ve eğitimli pırlanta eksperleri (gemologlar) tarafından incelenmiş olarak sertifikalandırmakta, sertifikasıyla birlikte size ulaştırmaktadır.

Hakkımızda
Hakkımızda