1500 TL ve üzeri siparişinizle birlikte LAL Pırlanta'dan Pırlantalı Hayat Ağacı Kolye hediye!

ÜCRETSİZ KARGO

3D GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

7 GÜNDE ÜCRETSİZ İADE

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

BAKIM GARANTİSİ

ŞIK MÜCEVHER KUTUSU

İade Bilgileri

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. 

ALICI’nın isteğiyle, internet sitesinde sunulan maden renginden farklı bir renkte kişiye özel olarak üretim yapıldığında ya da internet sitesinde sunulan yüzük ölçüsü aralığı, kolye ve bileklik boyu dışında verilen özel siparişlerde, içine yazı yazılan evlilik alyanslarında, ya da sipariş verilen ürünün ALICI’ya tesliminden sonra, ALICI’nın isteği doğrultusunda yapılan yüzük ölçüsü, kolye, bileklik boyu ve modelindeki değişiklikler gibi işlemler yapıldığında, müşterinin özel istekleri doğrultusunda özel olarak üretimi yapılan bu mallar cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamına girer. Yüzük siparişlerinde, yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için, sipariş verildiğikten sonra yapılan iptal ve iadeler %5 kesinti yapılarak gerçekleştirilmektedir. Yüzük iadelerinde ki süre ürün tesliminden sonra 7 gündür. Bu süreden sonra yapılan iade başvuruları geçersiz olacaktır Yüzük içine yazı yazılan ürünler iade edilemez. 10 ölçünün altında verilen yüzük siparişleri, 18 yüzük ölçüsünün üzerinde verilen yüzük siparişleri iade edilememektedir.

Tamtur yüzükler kişiye özel üretildiği için iade alınmamaktadır. Altın klasik alyanslar kişiye özel ölçü ile üretildiği için iade alınmamaktadır. Yüzük içine yazı yazılan yüzükler kişiye özel hale geldiği için iade alınmamaktadır. Bu iade koşulları yüzük haricinde ki ürün gruplarını kapsamaz. Yüzük haricinde ki tüm ürünleri koşulsuz olarak 7 gün içinde herhangi bir kesinti olmadan iade edebilirsiniz. 7 günü geçen iade başvuruları tüm ürün gruplarında geçersiz olacaktır.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

Şirketiniz adına düzenlenen faturalarda, iade işleminin gerçekleşmesi için, ürünü, şirketinizin düzenleyeceği iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası şirketiniz adına düzenlenen sipariş iadeleri, iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade süreci bankanıza bağlı olarak 1-4 hafta arasında sürmektedir.