ÜCRETSİZ KARGO

3D GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

7 GÜNDE ÜCRETSİZ İADE

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

BAKIM GARANTİSİ

ŞIK MÜCEVHER KUTUSU

HAKKIMIZDA

Lal Pırlanta 20 yıllık toptan mücevher satışında ki tecrübesini ve ihracatta ki başarısını perakende olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Lal Pırlanta’yı tercih ettiğinizde yıllardır mücevher ve altın ürünlerini toptan olarak Dünya’nın çeşitli ülkelerine ihraç edilen en iyi kalitede işçilikle üretilmiş ürünlerimize sahip olacaksınız.

Tüm ürünlerimiz İstanbul Kapalıçarşıda kendi atölyelerimizde en ince ayrıntısına kadar kontrol edilerek, mücevher sektörüne yıllarını vermiş ustalar tarafından özenle el işçiliğiyle hazırlanmaktadır. Hazırlanan ürünler şık mücevher kutusuyla, mücevher sertifikasıyla birlikte sigortalı olarak kapınıza kadar ulaştırılmaktadır.

Lal pırlantadan beğendiğiniz her ürüne 12 ayrı kişi üretilmesi aşamasında emek sarfetmekte ve kontrol etmektedir, sonrasında kameralar altında paketlenen ürününüz, sigorta firmamıza teslim edilmekte, ardından yurtiçi kargo firmasıyla sizlere gönderilmektedir. Ürün elinize ulaşana kadar Lal Pırlanta sigortası ve garantisi altındadır.

Lal Pırlanta satış sonrası desteğiyle de yanınızda. Ürünlerimizin kalitesine o kadar güveniyoruz ki, satın aldığınız her ürüne ömür boyu “bakım garantisi” veriyoruz.

Ayrıca; hayal ettiğiniz ve özel olarak sizin için hazırlanmasını istediğiniz ürünler konusunda siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Siz isteyin mücevher sektörüne yıllarını vermiş ustalarımız üretsinler.

 

FİYAT POLİTİKASI

Ürünlerimizin fiyatlarını piyasanın çok altında sizlere sunuyor olabilmemizin başlıca nedeni toptancı ve üretici olmamızdan süregelmektedir.

Lal Pırlanta yurtdışında ki bir çok firmaya üretim yapmaktadır. Pırlantalarımızın tamamını dünyanın çeşitli bölgelerinde ki “elmas kesim fabrikalarından” direkt tedarik ediyoruz. Kapalıçarşıda ki kendi atölyelerimizde işinin uzmanı ustalarımız tarafından titizlikle altına işliyor ve mücevhere dönüştürerek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ayrıca bilinen markaların yaptığı yüksek reklam harcamaları, yüksek mağaza kiraları v.b. harcamalarımız olmadığı için bu durumu kar marjımıza yansıtıyoruz. Böylelikle her ürünümüze piyasa fiyatından çok daha uyguna sahip olabiliyorsunuz.

Üstelik alışveriş yaparken kendinizi daha rahat hissetmeniz için tektaş ve beştaşlarımızın büyük kısmında HRD ve GIA sertifikası sunuyoruz. Diğer ürünlerimizin tamamında yine konusunda uzman ve eğitimli pırlanta eksperleri (gemologlar) tarafından incelenmiş olarak sertifikalandırılıyor, sertifikasıyla birlikte size ulaştırıyoruz.