9999 TL ve üzeri siparişinizle birlikte LAL Pırlanta'dan Pırlantalı Gümüş Kar Tanesi Kolye hediye!
Lal Pırlanta

ÜCRETSİZ KARGO

Lal Pırlanta

3D GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

7 GÜNDE ÜCRETSİZ İADE

Lal Pırlanta

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

BAKIM GARANTİSİ

Lal Pırlanta

ŞIK MÜCEVHER KUTUSU

Burçlara Göre Pırlanta Takı Önerileri

 

 

Burçlara göre pırlanta takı önerileri, kadınların burcunu yansıtan takılarla benzersiz bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Elmasın çok özel bir şekilde kesilmesiyle meydana gelen pırlanta, takı dünyasının her zaman nazlı üyesidir. Bu nedenle pırlanta takılar da her zaman ön planda yer alır. Burcunuzu yansıtan pırlanta takılarla tarzınızın dikkatleri üzerine çekmesini sağlayabilirsiniz.

Koç Burcu için Pırlanta Önerileri

Koç burcu, liderliği enerjik yönüyle dikkatleri üzerine çeker. Bu nedenle koç burcunun enerjisini yansıtacak pırlantalara ihtiyaç vardır. Kırmızı taşlı pırlantalar, koç burcu kadınlarının enerjisini yansıtma konusunda oldukça başarılı olduğu için koç burcu kadınıysanız yakut yüzükleri tercih edebilirsiniz.

Boğa Burcu için Pırlanta Önerileri

Burçlara göre pırlanta takı önerileri içerisinde boğa burcu da yer alır. Sakinliği ile dikkat çeken boğa burcu kadınları için safir yüzükler ideal bir seçim olacaktır. Sakinliği ve huzuru yansıtan safir taşlar, aynı zamanda güvenirliği ile ön plana çıkan boğa burcunu yansıtma konusunda da bir hayli başarılıdır.

İkizler Burcu için Pırlanta Önerileri

Kararsızlık yönü ağır basan ikizler kadınının iletişimi oldukça iyidir. Bu nedenle tercih edilecek pırlantada her iki yönün de ağırlıklı olması çok önemlidir. İletişimdeki başarısının yanı sıra kendi stilini ön plana çıkarma noktasında da başarılı olduğunu söylemek mümkündür. Renkli pırlanta yüzük ve kolyeler, ikizler burcunu en iyi yansıtacak pırlantalar arasında yer alır. Ayrıca bu tür pırlantalar, ılımlı ve sıcak karakterli ikizler burcunun bu yönlerini yansıtma konusunda da başarılıdır.

Yengeç Burcu için Pırlanta Önerileri

Yengeç burcu kadınları genellikle evcimendir. Konfor alanlarından uzaklaşmak onları rahatsız eder. Ayrıca duygusallık yönü ağır bastığı için yengeç burcunun duygusallığına hitap edecek takı ürünlerine ihtiyaç duyulur. Açık mor, menekşe taşlarla hareketlilik kazanan yüzük ve kolyeler, yengeç burcu kadınları için oldukça idealdir. Bu tür renkler, yengeç burcunun enerjisini yansıtma konusunda bir hayli başarılıdır.

Aslan Burcu için Pırlanta Önerileri

Aslan kadınları, baskın karakterler olarak bilinir. Kendini ifade etme konusunda herhangi bir sorun yaşamayan aslanlar, görünümleriyle de her zaman dikkatleri üzerine çeker. Burçlara göre pırlanta takı önerileri kapsamında aslan kadınlara gösterişli pırlantalar hediye edilmesi gerekir. Büyük taşlarla hareketlilik kazanan pırlanta yüzük ve kolyeler, aslan kadınlarını en iyi yansıtacak pırlanta takılar arasında bulunuyor.

Başak Burcu için Pırlanta Önerileri

Oldukça düzenli olan başak burcu kadınlar, aynı zamanda kararlılıklarıyla da dikkatleri üzerine çeker. Su yolu pırlanta bileklikler, başak burcu kadınlarını çok iyi yansıtır. Ayrıca sadeliğin estetik hali olan tektaş pırlanta kolyeler de hediye edilebilir.

Terazi Burcu için Pırlanta Önerileri

Romantik bir ruha sahip olan teraziler, aynı zamanda sanatçı ruhlarıyla da dikkatleri üzerine çeker. Bu nedenle pırlanta su yolu bileklikler, terazilerin karakterini yansıtma konusunda başarılıdır. Ayrıca oldukça sade olduğu için bu tür bilekleri teraziler keyif alarak bileklerine takacaktır.

Akrep Burcu için Pırlanta Önerileri

Akrep kadınları gizemlidir. Ayrıca sadıktır ve cesurdur. Bu üç özelliği bir araya getiren pırlanta takılar, akrep burcunu oldukça iyi yansıtacaktır. Yer yer çekingen olabilen akrep burcu kadınları için en iyi pırlanta takılar lacivert ya da koyu lacivert taşlarla hareketlilik kazanmış safir yüzükler olacaktır.

Yay Burcu için Pırlanta Önerileri

Eğlence ve coşkunun bir arada olduğu bir karakter, yay burcunu oldukça iyi tarif eder. Burçlara göre pırlanta takı önerileri kapsamında leylak rengi taşlarla süslenen takılar hediye olarak alınabilir.

Oğlak Burcu için Pırlanta Önerileri

Olgun bir karaktere sahip olan oğlak kadınları, sade pırlanta takılarla mutlu olur. Sadeliği, huzuru yansıtan bu takılar arasında kolye, bileklik ve yüzüğün yanı sıra küpe yer alır.

Kova Burcu için Pırlanta Önerileri

Güçlü bir hayal dünyası bulunan ve kıvrak zekasıyla dikkatleri üzerine çeken kova burcu kadınları, çok renkli taşlı yüzüklerle mutlu olur. Titiz bir şekilde işlenmiş yüzükler, kolyeler ve bileklikler; kova burcu için oldukça idealdir.

Balık Burcu için Pırlanta Önerileri

Burçlara göre pırlanta takı önerileri kapsamında balık burcu kadınlarını da unutmamak gerekir. Duygusal ve hayalperest olan balık burcu kadınları, baget pırlanta kolyeler ile kendilerini çok özel hisseder.

Lal Pırlanta’nın çok özel pırlanta tasarımlarını inceleyebilir, modern ve incelikli pırlanta takıları alarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Bu yazımızda Burçlara Göre Pırlanta Takı Önerileri konusuna değindik. Bir önceki yazımıza https://www.lalpirlanta.com/blog/pirlanta-sertifikasi-neden-onemli linkinden ulaşabilirsiniz.

Burçlara Göre Pırlanta Takı Önerileri